nae-spech-1.jpg
nae-spechy-2.jpg
akujeme2.jpg
akujeme.png

 Toto sme dokázali v roku 2019:

Celková vydražená suma 20 000 €

85 vydražených produktov

5007  zaregistrovaných užívateľov  

 

TOP ZNAČKY

 

kurier2

 

Náš šarmantný generálny partner v roku 2019 - sexi Renault Kadjar. Práve na ňom rozvážali naši kuriéri balíčky úspešným dražiteľkám.  

 

 

NAJVÄČŠIA BITKA

 

dara12

 

Najlepší fotosmartphone na svete – HUAWEI P30 Pro. Zaznamenal až 86 prihodení, výsledná suma 893 eur. A v jeho nádhernej farbe sme dražili aj toto sako od Lukáša Kimličku, ktoré navrhol pre Daru Rolins!

Sofia a Alex (3)

alexsofi

Dvojičky sa narodili predčasne a nedokážu chodiť, posadiť sa, rozprávať. Ich doposiaľ stanovená diagnóza je detská mozgová obrna. Každý malý pokrok ich stojí veľa úsilia a nespočetných hodín rehabilitácií, ktoré sú finančne náročné. Keď mali päť mesiacov, rodinu opustil ich otec.

Dvojičkám sme zaplatili rehabilitačný pobyt v ADELI Medical Centre v Piešťanoch, ktoré má vynikajúce výsledky.

-------------------------------------------------------------------------------------

                   Miško (5)                                                     Viki (4)viki

misko

Má epilepsiu, centrálne spánkové apnoe, časté desaturácie neznámeho pôvodu a znaky autizmu. Je odkázaný na osobitnú prepravu autom, čo je potvrdené aj lekárskym posudkom. Potrebovali  väčšie auto  kvôli  kočíku  aj kyslíkovému koncentrátoru. Jeho mamina Patrícia je rozvedená, otec sa o deti nezaujíma. Postarali sme sa o auto, ktoré veľmi potrebuje na každodenný život a neustále cestovanie s Miškom za lekármi.                                              

                                                        

Má neurodegeneratívne ochorenie centrálnej nervovej sústavy. Je ležiaca, nechodí, nerozpráva. Jej zdravotný stav sa nezlepšuje, lebo rodina jej nemôže poskytnúť potrebné rehabilitácie a cvičenia. Aj napriek ťažkej chorobe Viktorka robí svojim rodičom neskutočnú radosť každý deň. Viki sme zaplatili rehabilitácie a bezbariérovú úpravu bytu.                                                                                        

Najhodnotnejší kúsok:

bt9a8485.jpg

 

Chanel Boy Bag vo veľkosti medium. Vydražila sa za 2750 eur.

Jeden z TOP

kúskov:

bt9a9073.jpg

Táto podložka na jogu sa stala hitom dražby! Napokon si ju šťastná majiteľka uchmatla za 399 eur.

Najikonickejšie lodičky:

bt9a8857.jpg

 

Pichliačové Louboutin sa „minuli“ za 335 eur.

kabela_cer2b.jpg

Najhodnotnejší kúsok:

kabelka Chanel. Červenú krásku sme dražili doslova o dušu, celý mesiac od 15. 11. do 15. 12. 2017. Jej cena sa v záverečnom súboji zastavila na sume 2 930 €.

initial-coin_web.jpg

Najväčšia bitka:

náhrdelník Laura Lee. Až 86 prihodení zaznamenal zlatý náhrdelník s briliantom Initial Coin.

Toto sme dokázali v roku 2017:

Celková vydražená suma 17 462 €

75 vydražených produktov

1 105 003 kliknutí na eva.pluska.sk/evacharitybazaar

2 697 zaregistrovaných užívateľov  

Top značky

V prvom ročníku boli najobľúbenejšie a najviac zastúpené značky Louis Vuitton, Gucci, Prada a Vivienne Westwood. Každá mala v aukcii po 5 kúskov!

top-znacky1-dg_web.jpg

Šaty D&G sa
vydražili za
173 eur.

lodicky_web.jpg

Gucci lakovky sa minuli
za 180 eur.

Beznádejne vypredaná Gucci cross body bola vašim favoritom

kabela3web.jpg
kabela_2_web.jpg

Dražili sme aj Almu, klasiku od Vuittona

Začali sme pomáhať.

Výťažok celej dražby sme v plnej výške použili na Srdce pre deti, charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Jeho hlavným cieľom je pomáhať zlepšiť životnú situáciu detí s vážnym zdravotným a sociálnym znevýhodnením. Vďaka úžasnej sume, ktorú vygeneroval prvý ročník sme pomohli mnohým rodinám a detičkám s ťažkým osudom.

vladimir-gorcik.jpg

Vladko pochádza z obce Dojč a má 8 mesiacov. Po komplikovanom pôrode mu diagnostikovali poškodenie mozgu. Rodičia však od druhého mesiaca začali so svojím synom cvičiť a lekári vyslovili nádej, že pri intenzívnej rehabilitácii sa Vladko bude môcť postaviť na nohy. Rodinu podporíme zaplatením terapií v hodnote 460 eur.

Trojročná Eliška z Mníchovej Lehoty sa narodila predčasne kvôli onkologickému ochoreniu jej mamy a trpí detskou mozgovou obrnou. Nedávno začala chodiť do škôlky, keďže však rodina nevlastní auto, každodenné dochádzanie je veľmi náročné. Pomoc pri financovaní automobilu vo výške 2 500 eur výrazne uľahčí situáciu malej Eliške, aj jej rodine.

karina-vojtassakova_web.jpg
eliska-orszaghova_web2.jpg

Päťročná Karina zo Ždiaru trpí detskou mozgovou obrnou. Má za sebou dve operácie a od narodenia chodí na rehabilitácie, ktoré jej veľmi pomáhajú. Odporúča sa, aby ich absolvovala minimálne dvakrát do roka. Špecializované rehabilitácie sú však veľmi nákladné, Karinke preto pomôžeme sumou 1 800 eur.

peter-tasky_web.jpg

Peťko má 1,5 roka a pochádza z Trnavy. Narodil sa predčasne a nebolo jasné, či vôbec bude žiť. Z najhoršieho sa síce dostal, ale jeho telo bolo napadnuté vírusom, ktorý poškodzuje mozog a zmyslové orgány, a tak Peťko istý čas nepočul. Má problémy pohybovať sa, a preto nevyhnutne potrebuje rehabilitácie. Pomôžeme mu zaplatením terapií v hodnote 640 eur.