EVA CHARITY BAZAAR máme úspešne za sebou.

Drahé fashionistky, úžasné ženy s veľkým srdcom, lovkyne unikátnych vychytávok: od 10. mája do 10. júna sme spolu vydražili 40. 217 Eur !

Ďakujeme za každé prihodenie a vašu neuveriteľnú veľkorysosť, ktorá nás pri každej dražbe dojíma.

KOMU CHCEME POMȎCŤ

Už šiesty rok spolu pomáhame ženám a ich detičkám, ktoré nemajú toľko šťastia ako my. Chýbajú im veci, ktoré sú pre nás obyčajné a všedné, a najviac im chýba bezpečný domov. Okrem násilia na ženách v nás tento rok rezonuje množstvo ťažkých ženských osudov zo susednej Ukrajiny. Preto naša pomoc z Eva Charity Bazaara opäť poputuje na týchto päť dôležitých miest:

• Krízové centrum SOS, Rimavská Sobota
• Bezpečný ženský dom Kotva, Trebišov
• Centrum Srdiečko, Banská Bystrica
• Bezpečný ženský dom MyMamy, Prešov
• Azylový dom BUBO pre ukrajinských utečencov, Bratislava

KTO SME

Občianske združenie BEAUTIFUL CHARITY v spolupráci s magazínom EVA realizuje unikátne online aukcie Eva Charity Bazaar, vďaka ktorým sme dokázali pomôcť týraným ženám a chorým detičkám naprieč Slovenskom. Počas aktuálnej korona krízy naša pomoc smerovala aj zdravotníkom a nemocniciam.

Spájame sa s projektmi, ktoré podporujú a rozvíjajú sociálne, ekonomické, edukačné aj kultúrne potreby ľudí a najmä žien. Vždy hľadáme pridanú hodnotu a vyšší cieľ, aby sme zlepšili a skvalitnili ich život.

 

BEAUTIFUL CHARITY o.z., Jarabinková 17562/2, 821 09  Bratislava, IČO: 53316584, Reg.MV SR: VVS/1-900/90-59954

O NAŠOM PROJEKTE

Móda, krása, láska, pomoc – toto všetko v sebe spája unikátna online dražba luxusných kúskov Eva Charity Bazaar. Ďalšiu dražbu štartujeme 10. mája, stačí klik na www.beautifulcharity.sk, kde sa za pár sekúnd zaregistrujete a môžete zabojovať o jeden zo 100 luxusných kúskov, ktoré sa budú dražiť za zlomok svojej skutočnej ceny. Kabelky, oblečenie, doplnky exkluzívna kozmetika, všetko od 1 eura a značky po ktorých túži každá žena, Hermés, Dior, Gucci, Louis Vuitton a ďalšie.

Ďakujeme za každé Vaše prihodenie, každé euríčko sa počíta!

EVA  LOVES fashion #evahriesnedobra

AKO TO FUNGUJE?

Každý z darcov, ktorý nám do aukcie venuje svoje luxusné fashion kúsky, môže transparentne sledovať, za koľko sa vydražili. Rovnako každý, kto si svoj vysnívaný kúsok vydraží, si ho môže užiť s pocitom, že pomohol týraným ženám, ich deťom a daroval aj kúsok svojho srdca. Vyzbierané peniažky z dražby rozdelíme krízovým centrám, azylovým domom alebo ženám, ktoré potrebujú našu pomoc.

 

Spolu sme tak doteraz vyzbierali  230.857 EUR. Je to parádna suma, ďakujeme!

ĎAKUJEME

ĎAKUJEME