O NAŠOM PROJEKTE

Móda, krása, láska, pomoc – toto všetko v sebe spája unikátna online dražba luxusných kúskov Eva Charity Bazaar. Vianočná edícia štartuje 1. decembra a potrvá až do 15. decembra. Stačí klik na www.evacharitybazaar.sk, kde sa za pár sekúnd zaregistrujete a môžete zabojovať o jeden zo 100 luxusných kúskov, ktoré sa budú dražiť za zlomok svojej skutočnej ceny. Kabelky, oblečenie, doplnky exkluzívna kozmetika, všetko od 1 eura a značky po ktorých túži každá žena, Hermés, Dior, Gucci, Louis Vuitton a ďalšie.

Vydražené peniažky rozdelíme 5 tim azylovým domom, útulkom a krízovým centrám pre týrané ženy a ich deti:

Centrum sociálnych služieb LÚČ v Žiline http://jkrala.dsszsk.sk

Bezpečný ženský domov Centrum POKOJ, Martin https://briezdenie.sk

Krízové centrum SOS v Rimavskej Sobote https://kcsosrs.sk

Bezpečný ženský dom KOTVA, Trebišov http://kotvano.sk/

Komunitný domov ESTHER https://estheroz.sk/

a týmto úžasných ženám, ktoré potrebujú našu pomoc:

Miška Kevélyová - Najdôležitejšie je pre ňu cvičenie a rehabilitácie, ktoré sú veľmi finančne náročné. Aj preto sme sa rozhodli vydražiť Miškine obrazy, vďaka ktorým bude mať niekto z vás doma kúsok originálneho umenia.  Budeme šťastné, ak spolu pomôžeme Miške bojovať o jej sen.

Evka Čičková - žena ako my, práca, dcérka, aj stresy, aj radosti.  Keď v lete odišla so svojou dcérkou na dovolenku do Turecka, vrátila sa a to bol  bol koniec jej predošlého života. Najprv to vyzeralo na zápal mozgových blán, lenže jej stav sa stále zhoršoval a vitálna zdravá žena bez akýchkoľvek diagnóz po pár dňoch znehybnela. Až magnetická rezonancia ukázala, že má zápal koreňa mozgu a miechy. Jej cieľom je znovu chodiť, chceme Evke zabezpečiť jednu komplexnú špičkovú terapiu na novej neurorehabilitačnej klinike Levita v Lehniciach.

Ďakujeme za každé Vaše prihodenie, každé euríčko sa počíta! Veríme, že znovu spolu vydražíme parádnu sumu pre ženy, ktoré si to veľmi vážia.

EVA  LOVES fashion #evahriesnedobra

EVA - Hriešne dobrá

AKO TO FUNGUJE?

Každý z darcov, ktorý nám do aukcie venuje svoje luxusné fashion kúsky, môže transparentne sledovať, za koľko sa vydražili. Rovnako každý, kto si svoj vysnívaný kúsok vydraží, si ho môže užiť s pocitom, že pomohol deťom a daroval aj kúsok svojho srdca. V rokoch 2017 a 2018 sme podporili výťažkom z dražby nadáciu SRDCE PRE DETI. V roku 2019 sme odovzdali prostredníctvom Nadácie MARKÍZA 20.000 Eur piatim rodinám, ktoré sa ocitli v núdzi. V roku 2020 sme vydražili rúška od Slovenských dizajnérov a pomohli tak združeniu Kto pomôže Slovensku, v dražbe umenia sme vyzbierali viac ako 2.533 Eur v prospech POMOC NEMOCNICI. V rámci májového 2020 EVA CHARITY BAZAAR sme vyzbierali 17.728 Eur,  ktoré sme odovzali šiestim azylovým domom a krízovým centrám.

EVA CHARITY BAZAAR CHRISTMAS EDITION 2020 priniesol výťažok 25.993 Eur, ktoré sme rozdelili šiestim bezpečným ženským azylovým domom a krízovým centrám. Od začiatku roku 2021 sme vyzbierali pre našich zdravotníkov a pre ďalšie azylové domy a krízové centrá 44.775 Eur. Vianočná edícia EVA CHARITY BAZAAR 2021 priniesla rekordných 39.695 Eur, ktoré sme rozdelili v prospech 5tich azylových domov a krízových centier, Evke EVU Čičkovej a Miške Kevélyovej.

Spolu sme tak doteraz vyzbierali  180.636 EUR. Je to parádna suma, ďakujeme!