ĎAKUJEME!

Vždy je to skvelá adrenalínová jazda a unikátny projekt, v ktorom dražíme módne vychytávky pre dobrú vec.

Toto sme dokázali:

Celková vydražená suma230.857

Viac ako 850 vydražených produktov

vyše 1 000 000 kliknutí na stránku www.beautifulcharity.sk

Viac ako 8000 zaregistrovaných užívateľov  

obrzok1.png
obrzok4.png
obrzok7.png
obrzok11.png
obrzok3.png
obrzok1.png
jozefinum.jpg
obrzok2.png
kabela_cer2b.jpg

Najhodnotnejší kúsok:

kabelka Chanel. Červenú krásku sme dražili už v roku 2017 doslova o dušu.  Jej cena sa v záverečnom súboji zastavila na sume 2 930 €.

initial-coin_web.jpg

Najväčšia bitka:

náhrdelník Laura Lee. Až 86 prihodení zaznamenal zlatý náhrdelník s briliantom Initial Coin.

Top značky

V prvom ročníku boli najobľúbenejšie a najviac zastúpené značky Louis Vuitton, Gucci, Prada a Vivienne Westwood. Každá mala v aukcii po 5 kúskov!

top-znacky1-dg_web.jpg

Šaty D&G sa
vydražili za
173 eur.

lodicky_web.jpg

Gucci lakovky sa minuli
za 180 eur.

Beznádejne vypredaná Gucci cross body bola vašim favoritom

kabela3web.jpg
kabela_2_web.jpg

Dražili sme aj Almu, klasiku od Vuittona

Začali sme pomáhať.

Výťažok celej dražby sa v plnej výške použije na Srdce pre deti, charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Jeho hlavným cieľom je pomáhať zlepšiť životnú situáciu detí s vážnym zdravotným a sociálnym znevýhodnením. Vďaka úžasnej sume, ktorú vygeneroval prvý ročník pomôžeme mnohým rodinám a detičkám s ťažkým osudom. Postupne budeme uverejňovať všetky, na ktoré dostaneme súhlasy dotknutých rodín.

vladimir-gorcik.jpg

Vladko pochádza z obce Dojč a má 8 mesiacov. Po komplikovanom pôrode mu diagnostikovali poškodenie mozgu. Rodičia však od druhého mesiaca začali so svojím synom cvičiť a lekári vyslovili nádej, že pri intenzívnej rehabilitácii sa Vladko bude môcť postaviť na nohy. Rodinu podporíme zaplatením terapií v hodnote 460 eur.

Trojročná Eliška z Mníchovej Lehoty sa narodila predčasne kvôli onkologickému ochoreniu jej mamy a trpí detskou mozgovou obrnou. Nedávno začala chodiť do škôlky, keďže však rodina nevlastní auto, každodenné dochádzanie je veľmi náročné. Pomoc pri financovaní automobilu vo výške 2 500 eur výrazne uľahčí situáciu malej Eliške, aj jej rodine.

karina-vojtassakova_web.jpg
eliska-orszaghova_web2.jpg

Päťročná Karina zo Ždiaru trpí detskou mozgovou obrnou. Má za sebou dve operácie a od narodenia chodí na rehabilitácie, ktoré jej veľmi pomáhajú. Odporúča sa, aby ich absolvovala minimálne dvakrát do roka. Špecializované rehabilitácie sú však veľmi nákladné, Karinke preto pomôžeme sumou 1 800 eur.

peter-tasky_web.jpg

Peťko má 1,5 roka a pochádza z Trnavy. Narodil sa predčasne a nebolo jasné, či vôbec bude žiť. Z najhoršieho sa síce dostal, ale jeho telo bolo napadnuté vírusom, ktorý poškodzuje mozog a zmyslové orgány, a tak Peťko istý čas nepočul. Má problémy pohybovať sa, a preto nevyhnutne potrebuje rehabilitácie. Pomôžeme mu zaplatením terapií v hodnote 640 eur.